VI Rapla Severi Suurjooks ootab kõiki starti!

Rapla Selveri Suurjooksul saab osaleda nii kümne kui viie kilomeetri distantsil. Pikemale jooksule antakse 27. mail start kell 12  ja lühema distantsi start toimub 25 minutit hiljem. Soojendusvõimlemise jooksude eel viib läbi energiline Zumba treener Liina Raidoja ning päeva juhib tunnustatud rahvaspordiürituste vedaja Riho Järvelainen.

„Ootame osalema kõiki, kes soovivad joosta, käia või kepikõndi harrastada. Kõikidel soovijatel on võimalik kohapeal laenutada tasuta ka käimiskeppe ja õpetussõnu õige tehnika kohta enne starti jagab ka Rene Meimer. Rapla linn on väga ilus ja rada möödub peamistest vaatamisväärsustest ning usume, et 5 km on kõikidele jõukohane. Üritust korraldades soovime pakkuda eelkõige liikumisrõõmu,“ innustab Rapla Selveri Suurjooksu peakorraldaja Donatas Narmont kõiki Samuti on Raplas võimalik veeta üks mõnus päev kogu perega, sest põhidistantsidele eelnevad lastejooksud, mis algavad kell 11. Distantsi pikkuseks on umbes 350 meetrit ja osalema on oodatud kõik lapsed vanuses 2-12. Kõikidele osalejatele antakse pärast jooksu maitsvate üllatustega auhinnakott. Lisaks on lastele toimumas põnevad tegevused lastealal ja kohale tuleb ka Pipi Pikksukk.

tulema 27. mail Rapla Selveri Suurjooksule. „Nii 5 kui 10 km distantsil tulevad starti ka mitmed Eesti tippjooksjad. Sellel aastal tuleb Ibrahim Mukunga Wachira tavapärase 10 km asemel 5 km distantsi stardijoonele, et püstitada uus rajarekord ja teleka asemel jalgratas koju viia. Heameel on välja tuua, et 10 km tuleb läbima andekas Luna Aleksandra Lagoda, kes plaanib nii mitmestki mehest mööduda ja südikalt võistelda,“ lisas Narmont.

Tegevust ja vaatamist jagub kõikidele ka enne ja pärast jooksu. Võistluskeskuses on võimalik tutvuda koostööpartnerite väljapanekutega, näiteks õpetatakse kinesioteipimist ja on võimalik osa saada lõõgastavast massaažist.

Kõikidele lõpetajatele on medal, Viking Line Tallinn-Helsingi päevakuriisi kinkekaart ja mitmed põnevad pakkumised meie koostööpartneritelt. Autasustatakse parimaid ja samuti on toimumas mitmed auhinnaloosid kõikide osalejate vahel. Päeva võistluskeskuses lõpetab ansambel The Notes kontsertiga.

kepikond

Related Posts