Sun goes down

 

 

 

 

 

 

 

 

Apillikuu retk viib elamusretkelised Haanjasse Eesti kõrgeimate mäetippude otsa. Suur Munamägi on kõigile tuttav nimi, kuid kas teadsid, et Haanja kõrgustikus asuvad koguni 50 Eesti kõrgeimat tippu? Lisaks uudistame kohalikus rabas, piilume kõrgustiku kuplite vahele jäävaid järvi ja kogume elamusi mõnusatel metsaradadel.

Tule avasta 22. ja 23. aprillil Haanja kõrgustiku peidetud ilu. Vaata lähemalt: http://elamusretked.ee/elamusretked-2017/haanja-korgustiku-elamusretk

 

Maikuu retkel läheme uudistama Käsmu poolsaare võlusid – liivased ja kivised mererannad, Käsmu järv, põnevad metsarajad jm looduskaunid kohad. Rajad kulgevad põhiliselt mereäärsetel metsateedel, kuid põikame aegajalt randa kivide vahele liivale jälgi tegema ja imetleme rändrahne, mida on Käsmu piirkonda küllaga jagunud.

Tule 13. ja 14. mail Käsmu elamusretkele – Sind ootavad suurepärased rajad kepikõnni harrastamiseks!

Vaata lähemalt: http://elamusretked.ee/elamusretked-2017/kasmu-elamusretk

 

Suve peab-tegema väljakutse on elamusmaratonid!

Kevadised retked on hea võimalus harjutada suvisteks kepikõnni- ja käimismaratonideks – suvel saab end proovile panna kolmel kepikõnni- ja käimismaratonil – 11. juunil Noarootsis, 9. juulil Lahemaal ja 27. augustil Värskas. Vaata lähemalt: http://elamusretked.ee/elamusmaratonid

 

Elamusretkedele ja –maratonidele on oodatud kõik, kellele aktiivne liikumine, looduse nautimine ja uute kohtade avastamine naudingut pakub.

 

 

 

kepikond

Related Posts