Kepikõnni Ekspress 2018


Eesti Kepikõnni Liit viib ka 2018. aastal läbi projekti „Kepikõnni Ekspress 2018“. See on TASUTA! Projekti raames tutvustatakse kepikõndi Eestimaa eri paikades, kus toimuvad 1h 30 minutit kestvad koolitused, mis koosnevad 45 minutilisest teooria osast ja 45 minutilisest praktilisest kepikõnnist.

Teie poolt soovime:

  • huviliste leidmisel ja teavitamisel planeeritavast üritusest, minimaalselt peab koolitusel osalema 10 inimest; reklaamplakat/kuulutus teostatakse meie poolt ning saadetakse teile elektrooniliselt;
  • ootame teiepoolset ettepanekut ürituse läbiviimise aja osas, omalt poolt soovitame aegadeks tööpäeva õhtuid alates 18.00 või nädalavahetust;
  • tasuta ruumi/varjualuse leidmist (kehva ilma korral), kus läbi viia 45-minutilist koolituse teooria osa ja selle läheduses koheselt järgnevat 45-minutilist praktilist harjutuste osa (eelistatult terviserada, sobib ka kergliiklustee).

Käesoleva koolituskava läbinud saavad:

  • teadmised kepikõnni varustuse valikust;
  • ettekujutuse õigest kepikõnni tehnikast;
  • algteadmised kepikõnni treeningust ja õpetamismetoodikast;
  • võimaluse praktiliselt oma tehnikat parandada;
  • läbitud koolituse kohta tunnistuse.

Selle projektiga parandame harrastuskepikõndijate tehnikat ning aidatame vältida sadu väikeseid terviseprobleeme. Lisaks soovime projekti abil suurendada inimeste motivatsiooni tegeleda liikumisharrastusega ja teha raskemaks mõte harjutuskord vahele jätta.

NB! Selleks, et koolitus oleks tasuta, peab koolitus olema avalik ja osavõtt igaühele võimalik. (Nt. Kui teeme koolituse Põlvas, siis koolituse osavõtt peab olema võimalik kõikidele Põlva elanikele) Kinnised koolitused lepitakse iga soovijaga eraldi kokku.

NB! Palume koolitusel osalejate arv eelnevalt Kepikõnni Liiduga kokku leppida.

Vaata siia ! Ehk leiad juba registreeritud koolitustest endale sobiva aja ja koha, et osaleda

Kuupäev Kellaaeg Asukoht
11. aprill 2018 18:00 Läänemaa, Nigula Vald, Linnamägi
14. aprill 2018 12:00 Saaremaa, Kuressaare
14. aprill 2018 16:00 Muhumaa
18. aprill 2018 18:00 Kehra
29. aprill 2018 12:00 Saaremaa, Randvere

kepikond

Related Posts