Juhendajad Eestis

Aja jooksul on Eesti Kepikõnni Liit koolitanud mitmeid asjalikke ja pädevaid kepikõnni juhendajaid, kes regulaarselt oma gruppe juhendavad või tellimuste peale harrastajatele-huvilistele koolitusi läbi viivad. Siin on mõned aktiivsed juhendajad, kellega võib julgelt ühendust võtta:

Harjumaa

  • Rene Meimer, rene@activetours.ee, 5108315
  • Valmar Ammer, valmarammer@gmail.com, 55577056
  • Annely-Thea Häggblom, annely@lakiauto.ee, 5103351
  • Koidu Laanemets, koidu@hot.ee, 5093889
  • Ave Ojasoon, ave@cfc.ee, 555 242 60
  • Helle Vehlmann, hellehaabpak@hot.ee
  • Malle Viilma, malleviilma@hot.ee, 56486933
  • Viire Vahtra, viire.vahtra@gmail.com, 56215579
  • Margus Tammemäe, margus.tammemae@gmail.com, 5053300
  • Nelli Kübarsepp  nelli@kepslevkapsas.ee   5239544

Raplama

  • Ilvi Pere, ilvi@matkaeestis.ee, 53034191

Lääne-Virumaa

  • Maire Tamm, maire.tamm001@gmail.com, 5045546
  • Helle Ling, helleling@hotmail.com, 56649749
  • Hillar Saarmann, kyberneetik@hot.ee
  • Annela Floren, annela.floren@mail.ee

Ida-Virumaa

  • Ljudmila Ivanova, nejspordiklubi@hot.ee, 55592740

Pärnumaa

  • Riina Altpere, riina.altpere@gmail.com, 53 951 362
  • Sirje Soovik, sirje.soovik@mail.ee, 5062250
  • Vaike Pärnoja, vaike.parnoja@mail.ee, 56 656 317

Läänemaa

  • Merike Peek ja Siret Kosk, haapsalumw@gmail.com, 51 22 858

Tartumaa

  • Marti Soosaar, marti@sportid.ee
  • Andrus Kurvits, pangaartur@gmail.com

Põlvamaa

  • Aime Klaas, aimeklaas@gmail.com, 5077325
  • Taima Nurm, taima.nurm@mail.ee, 5109658
  • Anne Lassik, anne.lassik@mail.ee, 56663801

Jõgevamaa

  • Eva Andreller, roosagladiool@gmail.com, 55921997

Valgamaa